פלסטיק

הפלסטיק משמש כמעט בכל מגזרי הייצור, כולל ייצור אריזה, בנייה, טקסטיל, מוצרי צריכה, תחבורה, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה ומכונות תעשייתיות.

רקע כללי

מייסד OSR תעשיות אופיר רמז התמחה בפלסטיקה תוך כדי לימודי הנדסת תעשייה וניהול במכללת שנקר. חווית למידה זו סיפקה לו רקע תיאורטי רב ערך. המשימה המעשית הראשונה שלנו בייצור פלסטיק הייתה יצירת תבניות להזרקת פלסטיק: חלק חיוני בייצור פריטים זהים בכמויות גדולות.התמחויות

היום, אנו מנוסים בייצור מגוון רחב של מוצרי פלסטיק. עם המומחיות הטכנית שלנו, אנו מייעצים ללקוחותינו כאשר הם צריכים לבחור את המוצרים והתהליכים הנכונים בהתאם לדרישותיהם ולציפיותיהם.

ישנן מספר שיטות לייצור מוצרי פלסטיק שאנו משתמשים ב-OSR, כולל:

הדפסת תלת מימד

הדפסת תלת מימד היא תהליך ייצור מלא, כלומר כל הייצור נעשה על ידי הוספת חומר שכבה אחר שכבה. בזמן השימוש בתהליך זה, אין צורך ליצור תבנית כדי לייצר את החלק שלך; תצטרך רק קובץ תלת מימד (לרוב קובץ מסוג STL). בעוד שטכנולוגיות וחומרים שונים של הדפסה תלת מימדית זמינים כיום בשוק, פלסטיק הוא החומר המוביל בשימוש בהדפסת תלת מימד.

הזרקת פלסטיק

הזרקת פלסטיק

הזרקת פלסטיק היא שיטה נפוצה המשמשת ליצירת מוצרי פלסטיק בעלי צורות מורכבות. זה כולל המסת שרף פלסטי והזרקתו לתבנית, אשר לאחר מכן מקורר ליצירת המוצר הסופי. לאו.אס.אר ניסיון רב גם בייצור תבניות למפעלי הזרקה שונים בארץ ובעולם וגם בייצור מוצרי הפלסטיק הסופיים ושליחתם למדינת היעד.

שִׁחוּל

בתהליך השיחול, שרף פלסטיק נמס ונדחף דרך דיזה ליצור צורה רציפה, כגון צינור, יריעה או פרופיל כלשהו.

אנו מתמחים בייצור חלקים במשיכה ממספר חומרים מגוונים בהם PVC, PC, EPDM.

Thermoforming

תרמופורמינג / וואקום פורמינג

שיטה זו כוללת חימום של יריעת פלסטיק עד שהיא הופכת גמישה ואז משיכה או הנחה של היריעה על גבי תבנית בעלת העיצוב הנדרש עיצוב אותה על פני תבנית לצורה הרצויה. עוד על תרמופורמינג>>>

×
דילוג לתוכן